Pokoje

Stalowa52 zaprasza do 19 butikowych pokoi, w których łącznie możemy przyjąć 47 Gości.

W czteropiętrowej kamienicy wyposażonej w windę, do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje standardowe i deluxe oraz deluxe superior z kuchnią.

Przestronne pokoje, wyposażone są w telewizory z płaskim ekranem i wielojęzycznymi kanałami, kącik do pracy oraz bezpłatny dostęp do wi-fi. W niektórych z nich, dodatkowym udogodnieniem jest klimatyzacja.

Hotel posiada dozorowany parking, na którym dostępnych jest 10 miejsc parkingowych. Istnieje możliwość telefonicznej lub mailowej rezerwacji miejsca. Koszt rezerwacji parkingu na jedną dobę to 20 zł.

 

Kamienica przy ul. Stalowej 52 została zbudowana w 1910 roku. Budynek przetrwała II wojnę światową w świetnym stanie, ale przez kolejne lata ulegał degradacji. Kupiliśmy kamienicę w 2006 r. w stanie, w którym nadal znajduje się wiele kamienic na Pradze Północ. Postanowiliśmy zrewitalizować to miejsce i dać mu drugie życie. Przez 2 lata prowadziliśmy prace remontowe, starając się ocalić jak najwięcej oryginalnych elementów i jednocześnie połączyć starą cegłę i drewno z nowoczesnym designem. 
 
Od września 2012 roku funkcjonuje w kamienicy butikowy Aparthotel, w którym każdy pokój ma oryginalny wystrój.  Rozwijając nasz projekt, w kwietniu 2014 roku  otworzyliśmy ArtBistro Stalowa52 z kuchnią zainspirowaną daniami francuskimi, które doskonale łączą się  z winami pochodzącymi z winnicy Les Terres de Sainte Hilaire we francuskiej Prowansji.

 
Stalowa52 traktujemy  jako nieustannie rozwijający się projekt organizując różnorodne wydarzenia kulturalne i artystyczne. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij